Kurumsal

Ulukaya Değirmencilik;

Değirmen malzemeleri, değirmen makine ve ekipmanlarının imalatı ile değirmen tesislerinin kurulumu alanında faaliyet vermektedir.

 

Ulukaya Değirmencilik 1976 yılından itibaren Ülke ve Konya ekonomisine katkıda bulunarak sanayi sektör bünyesinde hizmet vermektedir.

 

Rıza Ulukaya bünyesinde çalıştırılan Ulukaya Değirmencilik 40 yıllık tecrübesi ile alanında deneyimli ve teknik personelleri ile birçok ürünün altına Ulukaya Değirmencilik imzasını atmıştır.

 

Değirmen malzemeleri alanında teknolojik çözümler üretmek için, yenilikleri sürekli takip ederken, müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde ürün ve yüksek nitelikli hizmet sunmak, yılların bizlere öğretmiş olduğu deneyimler ile sizlere Ulukaya Değirmencilik olarak sektörümüzde hizmet sunmaktayız.

 

Ulukaya Değirmencilik yıllardır olduğu gibi yarında hep iyisi olmak için çalışmalarına yenilikçi olarak devam edecektir.

 

Misyon;

Vermiş olduğumuz hizmet sektöründe kalite çizgimizin dışına çıkmadan, hedeflerimize sorunsuz ve zaman kaybı yaşamadan ulaşabilmek için kaliteli ve tecrübeli kadromuzla, hedeflenen kaliteyi uygun fiyat seçenekleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

 

 

 

Her Hakkı Saklıdır. © 2016 ULUKAYA DEĞİRMENCİLİK | Tasarım : bi tasarım